• 6d038c6b1
  • 3b7810bd1
  • 5ee590d2

mirëpritur për kompaninë tonë

Shine Ton Paketimi Teknologjia Co, Ltd është e angazhuar për përpunimin porosi të paketimit fleksibël. shërbimit One-stop integrimin e projektimit, korrigjim bocash, shtypjen dhe prodhimin. Fabrika jonë ndodhet në Hebei Province, China. Me 20 vjet e përvojave të prodhimit të industrisë, produktet tona janë shitur në të gjithë vendin dhe të eksportuara në Amerikën e Veriut, Japonia, Australia, Azia Juglindore, Afrikë dhe rajone të tjera. Ne kemi kaluar ISO9001: 2015 dhe FSSC22000 çertifikatat. Produktet tona kryesore: stand-up qese, tre anë qese vula, banesë qese fund, alumini qese me letër varaku, qese vakum etj mund të përdoren gjerësisht në paketimin e ushqimit, paketimin e mallrave, paketimin e ushqimit të kafshëve. partner i biznesit përfshijnë: Foxconn, McDonalds, Quanjude, POROCA etj 

 

Lexo më shumë