• 6d038c6b1
  • 3b7810bd1
  • 5ee590d2

добредојде во нашата компанија

Блесок тон пакување технологија за копродукции, Ltd е посветена на сопствени обработка на флексибилна амбалажа. Еден-стоп услуга интегрирање на дизајн, бесплатен, печатење и производство. Нашата фабрика се наоѓа во провинцијата Хебеј, Кина. Со 20 години на производство искуство индустрија, нашите производи се продаваат низ целата земја и се извезуваат во Северна Америка, Јапонија, Австралија, Југоисточна Азија, Африка и други региони. Ние го положиле ISO9001: 2015 и FSSC22000 сертификати. Нашите главни производи: stand-up торбичка, три страна печат торба, рамно дно торба, алуминиумска фолија торба, вакуум торба итн може да се користат во пакување на храна, стока пакување, пакување храна од животинско потекло. Деловни партнери вклучуваат: Foxconn, Мекдоналдс, Quanjude, POROCA итн 

 

Прочитај повеќе